Фейк про затопленный стадион (фото)

О, рыдаю! К нам возвращаются истории про пол-вареника, помните такие. Ну, когда еще перед президентскими выборами отдельные адепты зубожиння писали про дедушку, который покупает половинку вареника, потом про киевскую пенсионерку, которая из-за маленькой пенсии и высоких тарифов выбросилась из окна, про 24 вилы в Майами или вечеринек в честь первого миллиарда. Фейков в духе геббельсовской пропаганды вбрасывали очень много в рассчете, что кто-то да поверит. Я думал, забудем эту эпоху тотальной лжи, как страшный сон. Но нет. Самое смешное (или грустное), что и я иногда на эти вбросы клюю.


По ФБ разгоняют фотографии залитого водой футбольного поля. Мол, Зеленский приехал в Одесскую область, в городе Южное открыл стадион, уехал и вот такое - смотрите. Затопило. Зрада! Позор! Я думаю, ну - очень могло быть такое. Местные власти подставили конечно президента с этим полем. Построили плохо, но пригласили на открытие главу государства. С такими соратниками врагов не надо. Но оказывается все печальнее. Читаю у мэра города Владимира Новацкого - фото старые, обработанные в фотошопе. И для того чтобы не поверить в фейк достаточно было посмотреть... прогноз погоды. Я приведу его пост полностью, чтобы не пересказывать. Фото прилагается. От себя скажу. Не верьте фейкам. Их очень много в последние годы. И часто их раскручивают не столько против конкретных политиков, сколько против нашей веры в Украину, как в состоявшееся государство. Полвареника, блин...

Шановні южненці!
В суботу ми відкрили спортивний комплекс біля школи №1, ремонтні роботи на якому було проведено вперше 1979 року, коли була побудована сама школа.

Відкриття спортивного комплексу привернуло стільки уваги, що на кількох сайтах (“Антикор”, які посилаються на “Наше Місто”, а ті, в свою чергу на користувача Andriy Danylenko) навіть почала з'являтися фейкова інформація про те, що після від'їзду Президента ніби-то затопило наш стадіон. Стаття проілюстрована фотографіями кількатижневої давності під час сильного дощу з використанням програми “Фотошоп”, де наслідки дощу для стадіону сильно перебільшені. Зауважу, що для того, щоб перевірити достовірність цієї інформації достатньо було просто подивитися прогноз погоди.

Але шкода, що дуже багато людей - майже 400 осіб, сліпо поширили публікацію зі сторінки людини, якої, скоріше за все, навіть не існує. А журналісти кількох сайтів без усяких перевірок підхопли цю “новину”. Хочу зі свого боку подякувати журналістам сайту https://www.048.ua/ , які на своєму ресурсі спростували цей фейк.

А жителів нашого міста та усіх користувачів мережі закликаю ретельно перевіряти інформацію і не поширювати фейки!

Нагадаю, що реконструкція включила в себе облаштування футбольного поля з покриттям зі штучної трави, універсальних ігрових майданчиків з поліуретановим покриттям, бігових доріжок, силового майданчика з вуличними тренажерами, столів для гри в настільний теніс, смуги перешкод для занять з допризовної підготовки юнаків. Крім того, облаштовано трибуна з навісом для глядачів на 300 місць, встановлено нову огорожу спортивного майданчика, оновлено освітлення.
Також, завдяки дофінансуванню з обласного бюджету, нам вдалося побудувати тренерські, роздягальні та душові.

До речі, головне завдання, яке ми ставили перед проектувальниками, була побудова якісної дренажної системи, оскільки на цьому об'єкті ми завжди мали проблеми зі “стоячою водою” після дощу, адже він побудований в низині. У результаті, після сильної зливи вода зійшла протягом години.

Завдяки реконструкції дві школи - №1 та НВК імені Чорновола, розташовані поруч зі стадіоном, зможуть одночасно проводити заняття з фізкультури та спортивні змагання.

На фото можна побачити справжній стан спортивного комплексу під час дощу і на момент відкриття.больше публикаций